Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
  • Znížená cena
  • Novinka
#6050 DCBP034

Akumulátor XR 18V POWERSTACK 1,7 Ah DCBP034

DCBP034
Ihneď k odberu
78,57 € 85,94 € -8,58%
S DPH

Popis

Najnovší 18V akumulátor DeWALT PowerStack™ s revolučnou technológiou stohovaných plochých článkov (Li-Ion) predstavuje najvýkonnejší a zároveň najľahší typ kompaktného akumulátora výrobcu DeWALT. Model batérie DCBP034 ponúka kapacitu 1,7 Ah, pričom vďaka novej technológii aj napriek nižšej nominálnej hodnote (v porovnaní s DCB183) ponúka až o 50 % viac energie.

Nová technológia článkov
Akumulátor POWERSTACK™ využíva revolučnú technológiu stohovaných plochých článkov a pri porovnaní so staršou generáciou umožňuje dosiahnuť výrazne vyšší výkon a to pri menších rozmeroch a zníženej celkovej hmotnosti.

Až dvakrát dlhšia životnosť
Okrem zvýšeného výkonu ponúka nová technológia taktiež až 2x dlhšiu životnosť a väčší počet nabíjacích cyklov v porovnaní s existujúcimi akumulátormi s cylindrickými článkami. Nové batérie tak predstavujú prelomovú technológiu celého odvetvia.

Plne kompatibilný s 18V XR
Akumulátor PowerStack (DCBP034) je plne kompatibilný so všetkým náradím z 18V radu XR výrobcu DeWALT a to vrátane napájacieho príslušenstva. Pri zaobstaraní nových batérií tak nemusíte dokupovať žiadne nové príslušenstvo.

Detaily produktu

1 Položka